» Strona startowa» o Firmie» Oferta dla domu» Oferta dla firm» Polityka prywatności» Kontakty
„70% naszych decyzji zakupowych podejmujemy w oparciu o to, jak jesteśmy traktowani jako ludzie, a tylko 30% bazuje na właściwościach produktu”
John McKean "Customers Are People. The Human Touch"
 
PDF Drukuj

Sprzęt komputerowy

Wejście Polski do Unii Europejskiej wyraźnie podniosło poprzeczkę dla producentów komputerów. W życie weszły przepisy które nakazują aby sprzęt komputerowy produkowany był zgodnie z Dyrektywą UE o kompatybilności elektromagnetycznej (EMV), oraz że bezpieczeństwo tych urządzeń jest zgodne z wymaganiami Dyrektywy niskonapięciowej.

Firma nasza oferuje swoim klientom komputery jednego z największych polskich producentów sprzętu komputerowego firmy NTT System oraz tak zwane komputery ABC PC. Zarówno jedne jak i drugie posiadają certyfikaty CE co gwarantuje, że nie generują zakłóceń elektromagnetycznych oraz są dostatecznie zabezpieczone przed zewnętrznymi zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Niewątpliwym atutem proponowanych przez nas komputerów, jest ich gwarancja, która dla jednostek NTT wynosi 24 miesiące, zaś dla jednostek ABC PC okres ten wynosi od 12 do 36 miesiecy w zależności od opcji jaką wybierze klient.

Poza typowymi komputerami w ofercie naszej znajdują się także komputery przenośne czyli notebooki takich producentów jak: Toshiba, HP Compaq, ASUS, Aristo,IBM, Maxdata, oraz profesjonalne serwery firmy IBM.

 

Zdalny serwisant (TeamViewer)

 
Comarch – oprogramowanie dla firm