» Strona startowa» o Firmie» Oferta dla domu» Oferta dla firm» Polityka prywatności» Kontakty

„Doskonałe firmy nie wierzą w doskonałość,
a jedynie w nieustanne doskonalenie się i zmianę”

Tom Peters

 
PDF Drukuj

Wieloletnie doświadczenie na rynku branży IT, nauczyło nas słuchania swoich Klientów i wychodzenia naprzeciw Ich indywidualnym potrzebom. Podstawą naszego działania jest kompleksowa obsługa przedsiębiorstw. Młody, prężny i kompetentny zespół przygotowany jest do pomocy oraz szybkiego rozwiązywania problemów, z jakimi nasi Klienci muszą zmierzać się na co dzień, prowadząc własne biznesy. Naszym obecnym oraz przyszłym Klientom proponujemy bardzo szeroki wachlarz usług oraz rozwiązań informatycznych, jednocześnie jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi.

 • Oprogramowanie
  Nasza firma od pierwszych dni swojej działalności związana jest z firmą CDN obecnie Comarch i jej oprogramowaniem dla małych, średnich i dużych firm. FPP, KP, KH, Płace, OPTIMA, CDN XL, to nasze sztandarowe produkty, które z przyjemnością polecamy do prowadzenia i zarządzania firmą. Owocem naszej wieloletniej współpracy oraz sukcesów wdrożeniowo - serwisowych było nadanie nam tytułu Autoryzowanego Partnera Comarch.
  Od roku możemy też pochwalić się autoryzacją firmy ABG w zakresie instalowania, wdrażania, serwisowania oraz szkolenia końcowych użytkowników oprogramowania mMedica.
  Oczywiście naszym Klientom oferujemy także oprogramowanie systemowe oraz użytkowe w zależności od ich potrzeb i oczekiwań.

 • Wdrożenia

 • Nadzór nad istniejącą infrastrukturą informatyczną
  Klienci mający działającą sieć informatyczną mogą liczyć na nasze wsparcie 6 dni w tygodniu. Umowy o opiece serwisowej gwarantują im bardzo szybką reakcję na zgłaszane problemy oraz preferencyjne ceny usług oraz sprzętu komputerowego.

 • Projekt oraz wykonawstwo sieci teleinformatycznych

 • Serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny
  Oferujemy swoim klientom pełny zakres usług serwisowych. Począwszy od serwisu gwarancyjnego sprzedawanych przez nas komputerów oraz urządzeń fiskalnych, poprzez naprawy pogwarancyjne monitorów, drukarek oraz innych urządzeń peryferyjnych.
 

Zdalny serwisant (TeamViewer)

 
Comarch – oprogramowanie dla firm