» Strona startowa» o Firmie» Oferta dla domu» Oferta dla firm» Polityka prywatności» Kontakty
„Wsłuchiwanie się w głos klientów powinno stać się
biznesem każdej firmy”
Tom Peters
 
PDF Drukuj

Historia

1 października 1995 roku na ogrodzeniu dużego domu przy ulicy Granicznej 68 pojawiła się niewielka tabliczka obwieszczająca, że w tym lokalu mieści się firma AKRON, która zajmuje się sprzedażą oraz naprawą sprzętu komputerowego.
Zaczynaliśmy jak zdecydowana większość firm w ówczesnych, pionierskich czasach, skromnie ale z olbrzymim zapałem i wiarą w sukces.
Profesjonalna obsługa, fachowość, konkurencyjne ceny, elastyczność, spowodowały, że do drzwi AKRONU pukało coraz więcej klientów. Stwierdzenie, że zadowolony klient jest dla firmy najlepszą reklamą w naszym wypadku sprawdzało się w 100%.
W niedługim czasie Graniczna stała się dla nas zbyt ciasna więc postanowiliśmy zmienić lokal na zdecydowanie większy przy ul. Ochronek 22. Nowy lokal, większe możliwości, powiększona, kompetentna kadra pracownicza umożliwiały dalszy rozwój. Ul. Ochronek 22 to 4 lata historii AKRONU, które zakończyły się kolejną zmianą lokalu jednakże tym razem tylko o jedną ulicę dalej czyli na Garbarską 4.
Nowa siedziba firmy, bardziej reprezentacyjna, z własnym parkingiem, bliżej ciągu głównych ulic Tarnowa. Wszystko to dla większej wygody naszych klientów.

Firma i pracownicy

Już od ponad 10 lat dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Mając w pamięci słowa Toma Petersa, wszystkie zachodzące w naszej firmie zmiany mają na celu doskonalenie w każdej z dziedzin w której działamy.
Wciąż się uczymy, wymieniamy doświadczenia, poszerzamy horyzonty, pomagają nam w tym liczne szkolenia i sympozja w których udział biorą zarówno pracownicy jak i kadra zarządzająca. Każdy klient przekraczający próg naszej firmy, traktowany jest indywidualnie, służymy dobrą radą i pomocą, staramy się aby rozwiać wszelkie jego wątpliwości.
Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Oferta

Mnogość producentów oraz różnorodność towarów, które oferują powoduje, że klient niejednokrotnie czuje się zagubiony gdy ma podjąć decyzję o zakupie.
Nasze wieloletnie doświadczenie w branży IT zarówno handlowe jak i serwisowe, pozwoliło na ukierunkowanie się na najlepszych i najbardziej liczących się producentów.
Dzięki temu, oferujemy naszym klientom towary bardzo dobrej jakości, sprawdzone, z najlepszym współczynnikiem „jakość - cena”.

Nasi Klienci

Patrząc z perspektywy 10 lat śmiało możemy powiedzieć, że zaufało nam setki różnych firm, działających w dziesiątkach różnych branż, setki różnych ludzi, pracujących w różnych zawodach. Nasi klienci to zarówno duże firmy instytucjonalne typu urzędy gmin, urzędy powiatowe, duże firmy produkcyjne i handlowe, jak i średnie i małe firmy oraz klienci indywidualni.
Każdy klient jest dla nas cenny, staramy się aby każdy klient czuł się u nas jak ktoś wyjątkowy bo przecież jest kimś wyjątkowym.
Każdego roku liczba naszych klientów wciąż się powiększa zaś my wciąż się doskonalimy, zmieniamy i wierzymy, że kiedyś nieśmiali staniemy na progu doskonałości.

 

Zdalny serwisant (TeamViewer)

 
Comarch – oprogramowanie dla firm