» Strona startowa» o Firmie» Oferta dla domu» Oferta dla firm» Polityka prywatności» Kontakty
„Bez klientów prowadzenie interesów to żaden interes”
Patricka B. Seybold
 
PDF Drukuj

Oprogramowanie do zarządzania firmą - CDN Klasyka, Comarch OPT!MA, Comarch CDN XL

Firma AKRON od początku istnienia oferuje swoim klientom sprawdzone rozwiązania bazujące na oprogramowaniu krakowskiej firmy CDN (obecnie Comarch SA), pozwalające efektywnie i nowocześnie zarządzać ich firmami.
W ciągu 14-stu lat pozyskaliśmy wielu klientów, a dostarczone i wdrożone przez nas oprogramowanie pracuje, z powodzeniem, na kilkuset stanowiskach komputerowych.
Wśród naszych klientów znajdują się firmy i instytucje z sektorów:

  • małych i średnich przedsiębiorstw (MSP)
  • administracji samorządowej
  • edukacji
  • rachunkowości i finansów  

Znajdujące się obecnie w naszej ofercie oprogramowanie Comarch Klasyka, Comarch OPTIMA i Comarch CDN XL to zestaw aplikacji pozwalających kompleksowo zarządać firmą działającą w dowolnej branży, niezależnie od struktury organizacyjnej firmy oraz specyfiki jej działania.
W skład systemów Comarch Klasyka, OPTIMA i XL wchodzą aplikacje pozwalające zarządzać procesem sprzedaży, gospodarką magazynową, prowadzić ewidencję księgową firmy w zakresie ryczałtu, księgi podatkowej jak i księgowości kontowej, prowadzić dokumentację kadrowo-płacową oraz zarządzać finansami przedziębiorstwa.

Logo CDN OPT!MADoskonałe rozwiązanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dedykowany dla Biur Rachunkowych program to Comarch OPT!MA.

Ponad to dla mikro i małych przedsiębiorstw oraz dla Biur Rachunkowych przygotowaliśmy pakiety z linii Comarch OPT!MA START. Zawierają one moduły do fakturowania i ewidencjonowania płatności, a także moduły umożliwiające rozliczenie się z urzędami. Pakiety można w dowolnym momencie rozbudować o kolejne moduły.

Alternatywnie firmy, które rozpoczynają działalność  mogą skorzystać z 10% rabatu na zakup licencji Comarch OPT!MA.

Logo CDN XLSystem Comarch CDN XL to narzędzie, które może być z powodzeniem wykorzystywane w średnich i dużych przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych i usługowych. To nowoczesne rozwiązanie klasy ERP przeznaczone jest dla firm, które pragną usprawnić procesy biznesowe na każdym szczeblu zarządzania. System ten wspiera skutecznie działanie sieci handlowych, firm dystrybucyjnych oraz firm z różnych branży. Comarch XL to najczęściej kupowany w Posce system Klasy ERP.

Dla firm handlowo – usługowych, które posiadają do 10 stanowisk komputerowych przygotowaliśmy ofertę Comarch CDN XL STANDARD. Wybierająć ofertę przedsiębiorstwo zyskuje pełne wsparcie i automatyzację procesów logistycznych i finansowo - księgowych za bardzo rozsądne pieniądze. Comarch CDN XL Sandard można rozbudować o kolejne moduły.
 

Comarch ONLINE to po prostu program do zarządzania w Twojej przeglądarce internetowej! Umożliwia prowadzenie księgowości, wystawianie faktur, rozliczenie z urzędami, obsługę magazynu, zarządzanie kontaktami z kontrahentami oraz wiele innych.

Rozwiązanie dedykowane jest nowoczesnym i mobilnym przedsiębiorcom, którzy chcą mieć dostęp do najważniejszych danych oraz informacji niezależnie od miejsca pobytu i pory dnia, a także Biurom Rachunkowym i ich Klientom.

Comarch e-SKLEP dzięki ścisłej integracji z oprogramowaniem Comarch zapewnia pełną automatyzację pracy przez co oszczędza Twój cenny czas. Swój Comarch e-SKLEP można zbudować w 20 minut!

 

Decyzja o zastosowaniu oprogramowania firmy Comarch SA w procesie zarządzania firmą to, dla każdego przedsiębiorstwa, pewna inwestycja zapewniająca usprawnienie procesów zachodzących w firmie, pewność działania, gwarancję zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz opiekę ze strony producenta na każdym etapie jego użytkowania.

Jako Autoryzowany Partner Comarch SA gwarantujemy Państwu najwyższą jakość obsługi popartą 14-sto letnim doświadczeniem.


ComArch jest polskim dostawcą światowej klasy oprogramowania oraz usług informatycznych w kraju i za granicą. Na rynku polskim działa jako integrator systemów informatycznych i dostawca własnych produktów dla najważniejszych sektorów gospodarki, w tym rozwiązań wspierających zarządzanie: w dużych i średnich przedsiębiorstwach (Comarch Egeria, Comarch XL) oraz w małych i średnich firmach (Comarch OPT!MA, Comarch Klasyka). Za granicą ComArch działa jako producent oprogramowania, a rozwiązania Spółki wspomagają działanie przedsiębiorstw na czterech kontynentach.

Kapitał firmy to akademicki rodowód, wieloletnie doświadczenie oraz zaufanie i zadowolenie Klientów. ComArch zatrudnia ponad 1500 najwyższej klasy specjalistów na całym świecie. Spółka notowana jest na GPW w Warszawie. Firma zdobyła wiele wyróżnień i nagród, między innymi: Nagrodę Prezydenta RP dla Najlepszego Polskiego Przedsiębiorstwa, tytuł Pioniera Technologii Światowego Forum Ekonomicznego w Davos oraz Godło Promocyjne TERAZ POLSKA.

Unikalną przewagą firmy jest ogólnopolska sieć Partnerów ComArch, którą tworzy ponad 650 firm. Z rozwiązań do zarządzania firmą korzysta ponad 60 000 Klientów, a programy ComArch są zainstalowane na ponad 160 000 komputerów w Polsce.

 

Zdalny serwisant (TeamViewer)

 
Comarch – oprogramowanie dla firm

 
Logo Comarch OPT!MALogo Comarch XLLogo Comarch ALTUM